The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

Reklama a SEO

Internet sa behom posledných rokov stal najobľúbenejším médiom na trhu. Je zároveň najdôležitejším zdrojom získavania informácií. Preto je ideálnym miestom pre reklamu oslovujúcu presne zvolenú cieľovú skupinu užívateľov. Aj tu však treba vedieť, kedy a ako inzerovať, pretože konkurencia vo svete Internetu je obrovská. Ak sa však rozhodnete správne a profesionálne, tromfnete aj tú najsilnejšiu konkurenciu.

REKLAMA NA INTERNETE

môže byť umiestnená na rôznych miestach:

 • na portáloch - portály s aktualitami z celého sveta patria k tým najnavštevovanejším. Zameriavajú sa na široký okruh návštevníkov, ktorí hľadajú zábavu alebo len vypĺňajú voľný čas. Sú vhodné nielen na inzerovanie zaujímavých akcií, ale aj na rôzne špecifické kampane.
 • v katalógoch - reklama v katalógoch môže mať formu reklamných bannerov, alebo formu textu. Katalógy patria k najefektívnejšej reklame na Internete, pretože predstavujú základné nastavenie vyhľadávania na väčšine veľkých portálov. Takisto nemusíte zadávať špecifický hľadaný výraz.
 • na odborných portáloch - navštevujú ich ľudia, ktorí hľadajú odborné informácie v určitej oblasti. Sú dôležité hlavne pre odborných pracovníkov z rôznych oblastí alebo manažérov, ktorí súrne potrebujú informácie. Preto sú odborné portály ideálne pre inzerciu podnikateľskej činnosti.
 • vo fulltextových vyhľadávačeoch - sú najefektívnejším spôsobom propagácie na Internete. Predstavujú totiž najrýchlejší a najjednoduchší spôsob získavania informácií. Stačí zadať kľúčové slovo, alebo hľadaný výraz. Fulltextové vyhľadávače využívajú hlavne návštevníci, ktorí už majú skúsenosti s Internetom a nechce sa im zložito hľadať v katalógoch. Sú ideálne pre propagáciu Vašej webstránky alebo spoločnosťi

Formy reklamy:

 • reklamný banner - bannerová reklama patrí k tým menej efektívnym, pretože nemá presné cielenie, často ale aj k najdrahším formám reklamy. Na vyhradenom priestore na webe sa Váš banner bude zobrazovať po určenú dobu. Mnoho návštevníkov sa stane voči rovnakému banneru po čase imúnnymi, preto je vhodné ho častejšie meniť, prípadne aktualizovať.
 • reklama prostredníctvom emailu - nazývaná aj spam, osloví široké množstvo ľudí. Je tu veľká šanca, že osloví práve toho, kto má o Vaše služby záujem.
 • textová reklama - stáva sa čím ďalej, tým viac obľúbenejšou a patrí k tým najefektívnejším formám reklamy na Internete. Tým, že sú texty oveľa menšieho objemu ako bannery, sa stránky rýchlejšie načítajú, čo ocení väčšina návštevníkov, ktorí neradi čakajú dlho. Textovú reklamu jednoducho prispôsobíte momentálnym potrebám, čo pri grafickej reklame nie je tak ľahké.
 • PR články - pr články sú textový druh reklamy, nemajú nič spoločné s vyhľadávačmi a kľúčovými slovami. Je to reklama pomocou sponzorovaných článkov, ktorých publikovanie platí zadávateľ. Môžu sem patriť aj všelijaké blogy alebo sekcie, v ktorých zadávateľ uverejní recenzie svojich produktov. Táto reklama je vhodná na propagáciu všetkých služieb a výrobkov, pretože je najmenej agresívna

Efektívnosť reklamy na Internete

Keď chcete mať presné informácie o tom, či je Vaša reklama efektívna a spĺňa svoj účel, je vhodné si zabezpečiť systém na sledovanie a vyhodnocovanie návštevnosti Vašej webstránky. Podľa neho dokážete určiť, odkiaľ sa Vaši návštevníci prihlasujú, zároveň aj ich počet. Zároveň však musíte zistiť, koľkí z tých návštevníkov si Váš produkt aj reálne zakúpili.

REKLAMA V MÉDIÁCH

Reklama v médiách (TV, rádio, tlač) je najúčinnejšia forma reklamy. Je síce finančne náročnejšia ako tá na Internete, ale osloví v krátkom čase veľké množstvo ľudí. Rádio, televízia ale aj časopisy a noviny sú spoločníkmi ľudí po celý deň, spríjemňujú im voľné chvíle a do ich podvedomia sa dostávajú nenáročne, bez náznakov agresivity. Podľa počúvanosti alebo sledovanosti média si môžete vybrať to najideálnejšie pre Vás a svoju firmu, stačí si vybrať to médium, ktoré sleduje Vaša cieľová skupina.

Naša spoločnosť Vám ponúka tieto možnosti:

 • registrovanie domén
 • hosting domén
 • poradenstvo
 • zabezpečenie všetkých druhov reklamy - Internet (bannery, registrovanie Vašej web stránky do fulltextových vyhľadávačov a katalógov, reklamné bannery na portáloch)
 • tlač (časopisy, inzercia)
 • rádio (reklamné spoty)

Kontaktné informácie

.elisio.com s.r.o.
Kľukatá 53, 821 05 Bratislava, Slovensko
Návštevu si dohodnite telefonicky: +421 903 66 67 00
V pracovnom čase pondelok - piatok: 9:00 - 16:00

Ako k nám

Online bookmaker Romenia bet365