The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

Profil spoločnosti

Spoločnosť .elisio.com s. r. o. bola založená v roku 2003 za účelom poskytovania služieb v oblasti digitálnych a informačných technológií, dodávok programového vybavenia a prípadných úprav programov, administrátorských prác v sieti Internet, realizácie pripojenia do celosvetovej siete Internet a pripojenia na príjem satelitnej televízie.

Naše stránky slúžia aj ako obchodno-informačný portál digitalcentrum.sk ktorý vznikol na základe poskytnutia komplexných informácií v oblasti "DIGITÁLNYCH TECHNOLÓGIÍ" na slovenskom Internete. Na týchto stránkach Vám ponúkame informácie a technické parametre nových produktov ako aj starších modelov. Systém sme navrhli tak, aby bol prehľadný aj pre menej zdatných návštevníkov. Pri myšlienke, ako Vám najlepšie ponúknuť čo najprehľadnejšie vlastnosti produktu, sme volili najkomplexnejšie informácie a jednoduché ovládanie. Na týchto stránkach Vám ponúkame širokú ponuku zariadení pre digitálny príjiem, recenzie, digitálne informácie, opisy noviniek, históriu a profily významných osobností, udalostí a miest.

Zákazníci a ich potreby sú u nás stále na prvom mieste, preto sa im snažíme dať čo najviac svojich znalostí a skúseností. K našim prioritám patria vysoká úroveň poskytovaných služieb, priama otvorená komunikácia so zákazníkmi a využívanie progresívnej projektovej metodológie.

Kontaktné informácie

.elisio.com s.r.o.
Kľukatá 53, 821 05 Bratislava, Slovensko
Návštevu si dohodnite telefonicky: +421 903 66 67 00
V pracovnom čase pondelok - piatok: 9:00 - 16:00

Ako k nám

Online bookmaker Romenia bet365