The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

Aktivácia služieb

U nás je možne uhradiť predplatné platených služieb Skylink a vykonať úhradu servisného poplatku na dobu jedného alebo dvoch rokov.

Montáže Sat TV

Vykonávame profesionálne montáže satelitných antén pre rodinné domy, bytové domy, reštaurácie alebo ubytovacie zariadenia.

Výmena kariet

Pokiaľ ešte nemáte vymenenú starú kartu Skylink/Cslink za novú Irdeto, môžete ešte stále využiť túto možnosť. O všetko sa postaráme my.

Satelitná technika

Ponúkame Vám celosvetovo overenú digitálnu techniku nemeckeých značiek Clarke-Tech, Octagon a značku Vu+ kórejskej spoločnosti Marusys.

Nové SK a CZ programy v HD kvalite na Skylinku

K programom Markíza HD, STV HD, Nova HD, Prima HD, ČT1 HD, ČT Sport HD a Nova Sport HD tak pribudnú aj JOJ HD, JOJ Plus HD, Dajto HD,  Nova Cinema HD, Fanda HD a Prima Cool HD. Všetky tieto nové programy sú zaradené v balíčku Digital HD, ktorý je prístupný všetkým zákazníkom Skylinku s uhradeným Servisným poplatkom. Od rovnakého dátumu sa pri súčasných programoch Nova HD, Prima HD a Nova Sport HD menia technické parametre. Tieto programy budú vysielať na rovnakých parametroch, ako novo zaradené kanály (zároveň však budú naďalej vysielať aj na svojich pôvodných pozíciách).

Technické parametre pre naladenie programov:

Astra 23,5°E
Frekvencia: 11 876 MHz
Polarizácia: Horizontál
Symbolová rýchlosť: 29 900 kSps
FEC: 3/4
DVB-S2 / 8PSK
Pilot: ON

Celkovo tak budú môcť zákazníci sledovať v najvyššej HD kvalite až 34 televíznych staníc. 

Základ

Hostingový program Základ je určený zákazníkom, ktorí potrebujú svoje webové stránky oživiť dynamickými vlastnosťami, ktoré podporuje skriptovanie PHP5. Variant poskytuje dostatok priestoru a pomocou PHP5 ponúka ideálny základ pre dokonalé prezentácie

Linux PHP

Najobjednávanejší webhostingový variant LinuxPHP5 poskytuje potenciál pre prezentáciu akejkoľvek firmy. Program s ideálnym pomerom cena a výkon ponúka hosting na platforme Linux s podporou PHP5, databazu MySQL a dostatočným priestorom a počtom e-mailov.

dotNET

Nové technológie založené na programe dotNET ponúkajú svojim užívateľom technólogiu ASP.NET od spoločnosti Microsoft s podporou .NET Framework 1.1, 2.0 a 3.5. Cena a hlavne vlastnosti robia tento variant jedným z najlepších na trhu v pomere CENA/VÝKON

Kontaktné informácie

.elisio.com s.r.o.
Kľukatá 53, 821 05 Bratislava, Slovensko
Návštevu si dohodnite telefonicky: +421 903 66 67 00
V pracovnom čase pondelok - piatok: 9:00 - 16:00

Ako k nám

Online bookmaker Romenia bet365